Nawigacja
    Strona główna
    Serwis Informacyjny
    Wstecz
Życiorys
    Przybliżamy sylwetkę kandydata
Prawa Narodów
    Katechizm Kościoła Katolickiego
    Prawa Narodów - UE
    Jan Paweł II do
Polskiego Parlamentu
    O polskich wojskach
w okupowanym Iraku
    Prawa polskiej mniejszości
narodowej na Białorusi
    Uchwała autorstwa Jana Łopuszańskiego w sprawie praw polskiej mniejszości narodowej na Białorusi
Kontakt
    E-mail
    E-mail ze strony www
    Biura poselskie
    Webmaster

Książki:Baner reklamowy:

Łopuszański: Bronić suwerenności Polski

Jan Łopuszański deklarował w Warszawie, że będzie walczył o suwerenną Polskę broniąc majątku narodowego, rynków polskich przed nieuczciwą konkurencją, polskich miejsc pracy i produkcji rodzimej żywności.

"Ośmielam się stanąć tu jako kandydat w wyborach prezydenckich w imię obrony niepodległej i suwerennej Polski" - mówił Łopuszański na środowym spotkaniu w warszawskim kinie "Praha".

Na spotkaniu z Kupcami uczestniczyło ok. 500 osób. Był też bp Zbigniew Kraszewski. "Europa - tak, Unia Europejska - nie" - brzmiało hasło na plakatach Łopuszańskiego, rozwieszonych w sali kinowej.

"Łudzą nas, że jak wejdziemy do Unii, to każdy dostanie samochód, zapominają dodać, że do umycia" - mówił kandydat Porozumienia Polskiego. Podkreślał, że należy walczyć o utrzymanie majątku narodowego, złotówkę, obronę polskich miejsc pracy i edukację. Jego zdaniem, także handel powinien pozostać w rękach polskich kupców. "Trzeba również Boga w polskiej duszy ochronić" - mówił Łopuszański.

"Panie prezydencie i wszyscy tu obecni" - zwrócił się do zebranych bp Kraszewski. "Bez Boga ani do proga i pan Łopuszański dobrze o tym wie i ja wiem jako stary biskup" - mówił ksiądz biskup. Zapowiedział też, że w najbliższą niedzielę w Laskach koło Warszawy odprawi mszę świętą w intencji Łopuszańskiego. "Nie dajmy się oszukać. Jeżeli nie będziemy liczyć głosów, jeżeli nie będziemy patrzeć złodziejom na ręce, to przegramy" - mówił bp Kraszewski.

Łopuszański mówił, że kiedy widzi plakaty "Dom wszystkich - Polska" (chodzi o plakaty Aleksandra Kwaśniewskiego - PAP) robi mu się smutno. "Myślałem, że Polska jest domem Polaków" - powiedział kandydat na prezydenta.
(ONET.PL,PAP,ML)

adres tej strony znajomemu

W sejmie
    Integracja z UE [4]
    Integracja z UE [3]
    Integracja z UE [2]
    Integracja z UE [1]
    Wotum nieufności min. Cimoszewiczowi
Ze strony sejmowej
    Wypowiedzi
    Interpelacje
    Zapytania
    Oświadczenia
    Głosowania
Listy, polemiki
    List do członków Porozumienia Polskiego
    List do Romana Giertycha
    W Naszym Dzienniku- Polska oczekuje

wap.lopuszanski.pl

Porozumienie Polskie

WYDAWNICTWO POLWEN